Koegel_Comtrans

Novinky Kögel na veletrhu v Rusku

Na letošním veletrhu Comtrans v Moskvě představila společnost Kögel návěs Cargo, kterého si ruští a jiní východoevropští speditéři už léta cení pro jeho robustnost, kvalitu a spolehlivost, a současně předvedla i nové produkty, na ruském trhu dosud neznámé: Kögel nápravu návěsu KTA a korbový sklápěcí návěs Kögel.

Cargo, bestseller značky Kögel, je ideální pro použití ve východoevropské tuzemské dopravě. Kromě toho vyniká rozsáhlou sériovou a různorodou individuální výbavou. Kromě vysoké kvality zpracování přesvědčí Kögel Cargo také nízkými náklady na údržbu a enormní všestrannou použitelností.

Vystavený 3nápravový korbový sklápěcí návěs s ložným objemem 27 m³ představuje variantu s 5 milimetrů silným dnem a 4 milimetry silným hydraulickým zadním výklopným čelem ze zušlechtěné oceli Hardox-450 a s bočnicemi z vysoce pevného 4 milimetry silného ocelového plechu S700. Tato kombinace je optimální pro každodenní praktické využití při převozu materiálu z demolic, štěrku a sypkých materiálů všeho druhu.

Zcela nově se Kögel náprava návěsu KTA montuje sériově u mnoha variant produktových řad Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool – PurFerro quality, Kögel Box a různých podvozků. Tato náprava se snadnou údržbou je dokonale přizpůsobena pro návěsy Kögel a díky „dvojitému pérování“ z měkkého gumového ložiska a vodicímu ramenu z pružinové oceli výrazně zlepšuje jejich jízdní vlastnosti.


Komentáře nejsou povoleny.